Ahsen Demir Çelik’den Zabıta Müdürlüğü’ne Ziyaret

Ahsen Demir Çelik’den Zabıta Müdürlüğü’ne Ziyaret

Hatay’ın Payas ilçesinde, Ahsen Demir Çelik , Zabıta Teşkilatının Kuruluşunun 194. yıl dönümü nedeniyle belediye zabıta müdürlüğünü ziyaret etti.

Ziyarete, Ahsen Demir Çelik Ramazan Öksüz , Hüseyin Kaya katıldı. İlçe Başkanı  Ramazan Öksüz , yaşanabilir bir şehir için zabıtanın önemine değindi. Öksüz,  “Zabıta şehrin görünmez kahramanıdır. Yılın 365 günü resmi tatil, bayram gibi zaman mefhumu gözetmeden büyük bir performansla hizmet sunup; kendisine verilen görevleri özveriyle yerine getirendir. Hayatınızdaki güzellikleri çoğaltmak için koşturan, yolumuzun ve ufkumuzun önündeki engellere müdahale edendir zabıta. Sokakta gördüğümüz yaya yollarında engel teşkil eden seyyar satıcı, dini ve vicdani duygularımızı sömüren dilenci, ruhsatsız işyeri faaliyetleri, kısmen trafik sorunları, çevre ve imar sorunları ve daha birçok sorunla mücadele etmektedir. Bu bağlamda biz de teşkilat olarak zabıta müdürlüğü personelimizin haftasını kutlayalım istedik” dedi.

Zabıta Müdürü Şaban Çolak’ da, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, Ahsen Demir Çelik Ramazan Öksüz  nezdinde Ahsen Demir Çelik firmasına  teşekkür etti.

Canlı Yardım

Lütfen gizlilik politikamızı inceleyin.